KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7538356
nr 753 8356
Akvarell
Osignerad, kvinna, motivets mått: 31x22
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 april 2012
kl 18:36:49
12/4 10:40:14
300 kr
16/4 10:47:24